Alba-vip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alba-vip


 
PortaliForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 -Ketu mundemi te bejm prezentimin

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 7:26 pm

-Pershendetje per te gjith ashtu edhe per admin dhe mire se ju gjeta ,shpresoj se do ja kaloj sa me bukur me ju.Une jam Ermali jam nga Kosova me saktesisht nga qyteti i Gjakoves jam 22 vjeqar etje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 8:15 pm

Helloo per te gjith..
Une jam Merita nga Kercova (Maqedoni) jetoj ne Zvicer (Basel) jam 21 vjecare...
boll mo see nashta spo ju intereson ma shum..uhauah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 1:28 am

Prsh Njerz.....Jam zana nga Ks jam nga Deqani ,Vjet so me redesi -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_tongue hahha..Shpresoj qe do ja kalojna mir!!!! -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_rolleyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Meli




Numri i postimeve : 1
Join date : 21/12/2009

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 7:37 pm

Un jamm elyy vi nga prizrenii i bukurr shum i bukur ky forum veq suksese ne vazhdimm kithhhh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Liona




Numri i postimeve : 1
Join date : 21/12/2009

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 1:49 am

Tung un iom Liona iom nga Prishtina 20 vjeqaree ma shumm spo ju tregoi se mos po vini en shpi po em kerkoni ahahuhuahua kissss e ki Ermal per forum veq perpara se shumm nICEEE e paskee Boo Very Happy ehiaia qao qao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 2:26 am

Mire se na ki ardh Liona e flm per komplimentin ishalla ji ardh me kom te djatht dhe te mbar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 11:50 am

Mir se erdhe !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





-Ketu mundemi te bejm prezentimin Empty
MesazhTitulli: Re: -Ketu mundemi te bejm prezentimin   -Ketu mundemi te bejm prezentimin Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
-Ketu mundemi te bejm prezentimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ketu mundeni te falenderoni ALBA-VIP

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Alba-vip :: INFORMIMET NE ALBA-VIP :: PREZENTIMI-
Kërce tek: