Alba-vip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alba-vip


 
PortaliForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fejesa nga ana e familjes me imponim

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 1:21 pm

Ju pershendes.

-Qfar keni per te then per vetin qe besoj qe ende ekziston ne disa vende te kosoves,fejes a po martesa e nje vajze a podjali me iponimin e famlijes se tyre,prinderve,qfar mendoni a do ket sukses ajo martes a do ja arrin diq ai qift qe martohen vetem per ti bere qefin familjues a po qe jan te imponuar nga ata?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
fiona




Numri i postimeve : 86
Join date : 06/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 10:22 pm

kur sdo mund ti kuptoi as qe dua ti kuptoi se si mund te manipuloin me ndjenjat e dikuj vetem per ti ber qef familjes,ateher ajo apo ai martohet me familje e jo me individ qe ka ndjenja per te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Landa




Numri i postimeve : 61
Join date : 20/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 7:55 pm

qeshtu osht vallaj kur nuk martohesh per qef tonin a po fejohesh vetem per hater te tjerve ateher ti sen ski bo me at pun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 1:30 am

Paj kur se ka vajza,aske mendoj se ka me arrit lumturin e me pas dike se besoj qe do jet e lumtur me te kurr!!!
Mir sesht me ja,imponu askujt pa deshiren e vajzes apo djalit se fundit i dihet si vjen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 2:33 am

Kurr ska me pas sukses ajo lidhje,ne raste te rralla ka pas sukses ama ne kohen e kaluar,Tani kemi hyr ne kohen qe gjdo gje duhet bere sipas deshir se te dyjave aneve,edhe nuk mendoj se duhet imponuar diqka pse?Kur ta imopnosh je martu me ate qe te ka iponu e jo me ate qe e don.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 2:39 pm

Ermal ashtu është!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 3:11 pm

Flm Zana!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:28 pm

vallaa ky stil e fejeses apo marteses ka dal mo modes kush e praktikon ala ket still s'eshte normal
(pa ofendim ky eshte medimi jem me falni nese e ofendoi dikend)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 5:11 am

Ky eshte mendim i juaj dhe duhet rrespektuar nga te gjith,Edhe une endoj keshtu ama nuk eshte ne mod eshte ardh duke ren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 6:00 pm

Mis so ama se ,cili i ka zakonet e veta!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 12:30 am

Ermal flm qka e respekton mendimiin tem Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 5:11 pm

Kur te eshte me rrespektu mendimin e gjdo kujt e rrespektoj e nderuar Mickonja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 12:49 am

..Uh Bre Ty Djal_Dukat te kam..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 5:50 pm

flm po se mki kuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
zanaa
Administrator
Administrator



Numri i postimeve : 199
Join date : 17/12/2009

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 12:14 pm

Kaq shpejt kuqesh ti a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 12:43 pm

..Poh Zanaa Shum Marre KA Ermali..Amo Kishe Kaaa se Hiiq Ska..hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Fejesa nga ana e familjes me imponim Empty
MesazhTitulli: Re: Fejesa nga ana e familjes me imponim   Fejesa nga ana e familjes me imponim Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fejesa nga ana e familjes me imponim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Alba-vip :: DISKUTIME :: DISKUTIME TE LIRA SHOQERORE-
Kërce tek: