Alba-vip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alba-vip


 
PortaliForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 -Cilin Film e po ju pelqen

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 7:28 pm

Pershendetje......Cili film po ju pelqen me se shumti koheve te fundit edhe per qfar arsye nese mundeni me e tregu qka ju ben juve te ndjheni mire kur e shikoni ate filem te pelqyer nga ana e juaj..Ju pres te debatojm ketu bashk te gjith .Ju faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 8:04 pm

Mue per veti em pelqen shum nje fil mi vjeter me Titullin
"Prralle Nga E Kaluara".. sdi ah po e njeh dikush ket film
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 5:36 am

jo edhe bash jam kurreshtar ta shoof a ka mundsi pak me shume info.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 12:49 am

Kur ti mblesh kejt Ifot kam me ti kallxu Ermal ja per ty ja per kon tjeter..hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeWed Jan 06, 2010 3:44 pm

Përrallë nga e kaluara është një film shqiptar i prodhuar në Shqipëri në vitin 1987. Skenari i këtij filmi është i bazuar në Novelen me të njejtin titull të Andon Zako Çajupit.

Të dhënat mbi filmin

Regjia: Dhimitër Anagnosti, Skenari: Dhimitër Anagnosti, Producent: Shqipëria e re , Muzika: Limos Dizdari.

Aktorët dhe rolet

Aktorët dhe rolet e tyre në këtë film janë:


Përmbajtja

Variacion i komedisë “14 vjeç dhëndërr “ të A. Z. Çajupit. Në këtë komedi autori tregon historinë e martesës së Gjinos 14 vjeçar me Marigonë 20 vjeçare. Marigoja hakmerret me të gjithë ata që sajuan këtë martesë të pazakontë dhe më në fund fiton.

Presoj se boll Informacione te dhash per ket film Ermal ene joo kallxom te lypi ala..hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeWed Jan 06, 2010 10:44 pm

te falenderoj shume Mickonja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 3:17 am

Ska Perse Ermal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 5:19 pm

Sa here e ke shiku kete filem se bash me le pershtypje me kete postim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 8:48 pm

..Uhaa vallaa far pytje sdii amoo vetum e dii se shum her e kom pa edhe bilum e kam qet film ne Kaset e shoh do her kur em bejn nermend Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 5:58 pm

e filem me cd jo a ???E paske mendim te veqant.,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 11:59 pm

..Valla Hiq Se Di Ah Po Egziston Ky Film NE CD As Jam Interesue Me Vet Me Mjafton Kaseta Mue :-)
Pse Mendon Se Eshte Mendim I Veqant??..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besi1




Numri i postimeve : 369
Join date : 13/12/2009
Age : 37
Location : Kosova

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 12:18 am

po se ndoshta paske shije me kohen e kaluar sikur une.Une pr veti kam deshir qe me shum nese me pelqen ndonje filem te shikoj me Kaset e jo me USB ose me CD a po me ndonje tjeter vetenm me Kaset kam deshir .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
Mickonja




Numri i postimeve : 114
Join date : 16/12/2009
Age : 35
Location : Switzerland

-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 12:39 am

..Valla Ky Film S'po me Besohet Qa Egziston Edhe Ne CD Ose USB Ose Tjeter Send Se Eshte Relizuar Dhe Inqizuar ne Vitin 1987 Eh Ne Ket Koh Ala S'ka Pas Ksi Sendesh..Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





-Cilin Film e po ju pelqen Empty
MesazhTitulli: Re: -Cilin Film e po ju pelqen   -Cilin Film e po ju pelqen Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
-Cilin Film e po ju pelqen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cilin liber po ju pelqen ma se shumti koheve te fundit.
» Cilin seraila e shikon me se shumti?
» Me cilin kengetar te njohur vendor kini deshir..........
» Cila Stine e Vitit Ju Pelqen?
» Qe me pelqen prej tradivae te shqiprs

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Alba-vip :: FILMAT/SERIALET/KOMEDIT/DRAMAT :: DISKUTIME MBI FILMAT/SERIALAT DHE DRAMAT-
Kërce tek: